Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrázek “http://serialy.mirekholy.net/data/relic_hunter/logo.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Lovci pokladů
seriál


Obrázek “http://www.relichunter.de/bilder/relichunter/relichunter038.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Originální název: Relic hunter
Žánr: Dobrodružný
Země: USA


Info:
Lovci pokladů je seriál, který má tři řady a na jehož vzniku se podílela americká, kanadská a francouzská televize. Hlavní hrdinové seriálu Lovci pokladů jsou Sydney Fox, kterou hraje úžasná herečka Tia Carrere a dále Nigel Bailey, kterého hraje Christien Anholt. Další důležitá postava je Claudia, kterou hraje Lindy Booth - můžete ji vidět v první a druhé řadě. Ve třetí řadě ji nahrazuje Karen Petrusky, kterou hraje Tanja Reichert.

Lovci pokladů nám ukazuje dobrodružství světově proslulé americké archeoložky Sydney Fox a jejího trošku rezervovaného britského asisten Nigela Baileyho. Sydney učí na Trinity College a Nigel je její pomocník. Nesmí chybět ani jejich sekretářka Claudia, která je mladá rozmazlená dcera boháče, který je jeden z hlavních dárců peněz na tého škole. Ve třetí řadě jí nahradila Karen Petrushky, která se více podobá stereotypnímu standardu "sexy sekretářky" se schopností řešit složité byrokratické záležitosti katedry.

Na začátku každého dílu je krátký pohled do minulosti na artefakt, který se poté ztratí nebo je ukraden. Poté se příběh vrátí do přítomnosti, obvykle na Trinity College, kam za Sydney Fox a Nigelem přijde buď nějaká soukromá osoba, někdo z muzea nebo někdo z vládní organizace a požádá je, aby jim pomohli najít ztracený artefakt. Ve většině dílů cestují kolem světa a hledají vodítka, aby se jim nakonec podařilo artefatk nalézt. Nebyl by to ale dobrodružný seriál, kdyby na ně nečekali pasti a jiné komplikace. V mnoha dílech s nimi soupeří jiní lovci pokladů, kteří chtějí artefakt prodat na černém trhu a díky tomu má Sydney možnost předvést své bojové schopnosti.

V mnoha dílech se vyskytují komické momenty kombinované s akčními scénami. A také tu jsou muži, většinou lovci pokladů, se kterými Sydney něco měla a které i milovala - ve většině případů to jsou mizerové. Není ale výjimkou, že plamen vášně mezi nimi znovu vzplane a Sydney se znovu spálí.

Lovci pokladů je seriál, který by si neměli nechat ujít všichni, kteří mají rádi akci a záhady minulosti.


Můj názor:
Tenhle seriál je bezchybný a já se na něj můžu dívat počád dokola... Všem ho doporučuju!


Herecké obsazemí:


http://www.relichunter.de/bilder/relichunter/relichunter036.jpg

Tia Carrere- role Sydney Foxová


Obrázek “http://www.hunkymalecelebs.com/christien_anholt/pictures/1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Christien Anholt- role Nigel Bailey


http://content9.flixster.com/photo/32/42/33/3242331_tml.jpg

Lindy Booth-
role Claudia


http://images.starpulse.com/pictures/2007/02/18/previews/Tanja%20Reichert-SGG-041529.jpg

Tanja Reichert-  role Karen


Photo:

Obrázek “http://www.relichunter.de/bilder/relichunter/relichunter021.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


http://www.relichunter.de/bilder/relichunter/relichunter025.jpg


http://www.hunkymalecelebs.com/christien_anholt/pictures/3.jpg


http://www.relichunter.de/bilder/relichunter/relichunter037.jpghttp://www.relichunter.de/bilder/relichunter/relichunter039.jpg


http://www.relichunter.de/bilder/relichunter/relichunter034.jpg


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Relic Hunter

(Lynda, 8. 12. 2011 21:09)

An absolutely wonderful series. I love Christien Anholt's portrayal of Nigel!! I wish there had been a further season. There is a petition on the Internet to bring back the show, why not sign up? Join me on my Facebook Page for Christien, I have hundreds of photos of him and Tia.